KAPAK MAGNET 04

3.00 TLKDV Dahil
3.00 TL + KDV
Adet
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

 

AÇACAK MAGNET / MIKNATISLI AÇACAK MAGNET (min.sipariş 100 adettir.)

 

Logo, reklam ve özel günler için her zaman göz önünde bulunabilecek fonksiyoner ve dekoratif magnet kapak açacağı baskı tasarımlarımızda istediğiniz resim yada size özel çalışmaları Açacak magnet nikah şekeri ile, sevdiklerinizin asla atmayacağı çok faklı ve güzel bir hediye açacak şeklinde kendi resimlerinizi, yazınızı, tasarımlarınızı dilediğiniz gibi kendiniz konumlandırabilirsiniz. 

 

Açacak magnetleri işinizle ilgili olarak ta, ürün ya da firmanızla ilgili vermek istediğiniz bir mesaj için promosyon ürünü olarak da değerlendirebilirsiniz.

 

Daha Farklı ürün adetleri için, ürünü ve istediğiniz adedi de belirterek info@tatlitelasatolyesi.com`a mail atarak yada WhatsApp:0532 291 68 56 `dan ulaşabilirsiniz.

 

AÇACAK MAGNETLER MİN. SİPARİŞLERİNİZ 100 ADET TİR.

 

Diğer referanslarımızı inceleyin.

 

 

ÖZELLİKLERİ

Kategori: Kapak Açacağı
Boyut: 77mm Ø , 17mm h  
Malzeme: ABS Renkli plastik
Baskı : 4 Renk etiket veya Serigrafi baskı 
Ambalaj: Koli içi miktar 100 Adet 

 

izmir düğün şekeri, izmir açacak mıknatıs, izmir düğün malzemeleri, izmir gelin aksesuar, izmir hediyelik, izmir hediyelik aksesuar, düğün magneti fiyatları, izmir de kına malzemeleri, izmir magnet fiyatları, nişan magnetleri, izmir de kına malzemeleri, izmir yapay çiçekçi, çiçek tasarım, teraryum modelleri, izmir teraryum modelleri, karşıyaka da teraryum fiyatları, özel gün magnetleri, izmir tatlı telaş, tatlı telaş atölyesi  

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • AÇACAK MAGNET BASKI 01
  AÇACAK MAGNET BASKI 01
  3.00 TL
 • KAPAK MAGNET 02
  KAPAK MAGNET 02
  3.00 TL
 • KAPAK MAGNET 03
  KAPAK MAGNET 03
  3.00 TL