İZMİR BABYSHOWER MASA SÜSLEMESİ

 

İZMİR DOĞUM GÜNÜ MASASI SÜSLEME

BABYSHOWER MASA SÜSLEMESİ / İZMİR ORGANİZASYON

İzmir karşıyaka ve konak daki babyshower doğum günü organizasyonu, nişan masası süsleme organizasyonu ve kiralaması, özel gün magnetleri, gelin el çiçeği, buketi ve nişan tepsisi, çiçek tasarımı ve gelin aksesuarları konusunda sizlere hizmet veren TATLI TELAŞ ATÖLYESİ; dilediğiniz şekilde nişan, doğum günü ve özel günlerinizde sizlere dilerseniz kiralama dilerseniz satın alabileceğiniz şekilde masa süslemesi tasarım çalışmaları yapmaktadır.

İster evinizde isterseniz çalıştığımız mekanlarımızda babyshower masası süslemeleri, tasarımları için seçeneklerimiz mevcuttur.

Kaliteli ürün, zengin çeşit yelpazesi ile istediğiniz şekilde hayal ettiğiniz masa süslemesi ve kiralama hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

BABYSHOWER DOĞUM GÜNÜ MASASI SÜSLEMESİ

Baby Shower parti konsepti için isteğe göre tasarım, kişiye özel tasarım olarak hazırlanabilen tüm konseptlerimizle hizmetinizdeyiz. Baby Shower konsepti için ihtiyacınız olabilecek sofra ürünleri, parti süsleri, aksesuar, folyo balonlar ve konseptinizi tamamlayacak daha birçok model seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

WhatsApp Hattımız: 0532 291 6856 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

izmir doğum günü partisi ürünleri, karşıyaka babyshower masası süsleme, kiralama, buca doğum günü parti malzemeleri, konak doğum günü masası kiralama, süslemesi, fiyatları, Karşıyaka doğum günü süsleme, karşıyaka doğumgünü masası süsleme ve kiralaması, tasarımı, ücretleri, izmir doğumgünü masası kiralama