İZMİR NİŞAN DÜĞÜN MAGNETLERİ

 

İZMİR NİŞAN MAGNETİ, DÜĞÜN MAGNETİ, DOĞUMGÜNÜ MAGNETİ, İZMİR NİKAH ŞEKERİ

NİŞAN, DÜĞÜN  ÖZEL GÜN MAGNETLERİ 

İZMİR TAŞ MAGNET TASARIM

İZMİR PLEKSİ NİŞAN MAGNET TASARIM

İZMİR AHŞAP NİKAH ŞEKERİ

İZMİR KÜTÜK MUMLUK NİŞAN VE NİKAH ŞEKERİ

İZMİR GAZOZ KAPAĞI AÇACAK MAGNET

İZMİR DOĞUMGÜNÜ MAGNET

İZMİR MANTAR NİŞAN MAGNETLERİ

İZMİR HASIR NİŞAN, NİKAH MAGNETLERİ

Bir çok farklı nişan, nikah, sünnet, doğumgünü magnet tasarımlarımızla hayal ettiğiniz hediyelik magnet çalışalarımızı İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye`ye özel sipariş olarak hazırlamaktayız. 

İzmir nişan masası kiralama hizmeti de veren TATLI TELAŞ ATÖLYESİ, sizlerin en anlamlı günlerinde evde nişan masası süsleme, kiralama konusunda da sizlere isteğiniz doğrultusunda nişan masası tasarımı ve paket kampanyaları ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

İzmir Yaşgünü (Baby Shower) masa süsleme konusunda da A`dan Z`ye hizmet vermekteyiz. 1 Yaş doğum günleri, Hoşgeldin bebek, farklı konsept çalışmalarımız ile sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

 

İstediğiniz ölçülerde ve renklerde tasarladığımız nişan ve düğün magnetleriniz şişeler içerisinde mantar kapak, metal kapak gibi özelliklerde de sizlere en güzel tasarımları konsept şeklinde sunmakayız.

Ayrıntılı bilgi için Atölye:0532 291 68 56 / WhatsApp:0507 827 07 07 yada info@tatlitelasatolyesi.com adresne mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

diğer nişan magneti çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

izmir nişan magneti, fiyatları, düğün magneti izmir, kemeraltı nişan magneti, konak nişan magneti, buca nişan magneti, karşıyaka nişan magneti, izmir gelin için süsler, nişan aksesuar magnet, izmir doğumgünü magneti, izmir nişan masası süsleme, izmir kına gecesi masası süsleme, bebek doğum masası süslemei kutlaması, pasta, magnet, nişan masası süsleme, izmir tatlı telaş atölyesi

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ