rüya

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Adet
Kargo Bedeli 0.00 TL

Her kadının en mutlu gününde aksesuarlarının eksiksiz olması gerekir. Bu aksesuarlar içinde kuşkusuz en önemlisi gelin çiçeğidir. Her gelinin yanında gelin çiçeğinin de olması zorunludur.bizde bunun için size özel tasarımlar yaptık.Daha özgün fikirlerede yer vereceğiz özel tasarım çiçeklerimiz sizinde hayalinizi gerçekleştirsin.

Tatlı Telaş Atölyesi olarak en mutlu gününüzde size özel gelin el buketi / gelin el çiçeği tasarım çalışmalarımızla yüzünüzü güldüren tasarımlar ile atölyemizde tasarım çalışmalarımızı yapmaktayız. Sadece izmir geneli değil tüm Türkiye`ye tasarımlarımız ve istenilen süre zarfında gelin el çiçeği çalışmalarımızı sizlere sunmanın mutluluğunu duymaktayız.

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİNİZizmir gelin el çiçeği, gelin el çiçeği modelleri, karşıyaka da gelin el buketi, konak el çiçeği, bostanlı el çiçeği tasarımları, el çiçeği modelleri izmir, izmir de el buketi, gelin aksessuarları izmir, izmir de gelinlik, izmir de gelin el buketi tasarımı nanisa,aydın,adana,gaziantep,diyarbakır,van,ağrı,rize,trabzon,denizli,aydın,,

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • GELİN EL ÇİÇEĞİ GÇ-02
  GELİN EL ÇİÇEĞİ GÇ-02
  0.00 TL
 • GELİN EL ÇİÇEĞİ GÇ-01
  GELİN EL ÇİÇEĞİ GÇ-01
  0.00 TL
 • GELİN EL ÇİÇEĞİ 03
  GELİN EL ÇİÇEĞİ 03
  0.00 TL