İZMİR NİŞAN DÜĞÜN MAGNETLERİ

İZMİR NİŞAN DÜĞÜN MAGNETLERİ

Cam şişe içerisinde kurukahve, kekik, deniz kumu, kurutulmuş çiçek ve dalları gibi bir çok seçenek arasında sizler için azırladığımız nişan magnetleri izmir başta olmak üzere tüm Türkiye`ye gönderimini sağlamaktayız.

İstediğiniz ölçülerde ve renklerde tasarladığımız nişan ve düğün magnetleriniz şişeler içerisinde mantar kapak, metal kapak gibi özelliklerde de sizlere en güzel tasarımları konsept şeklinde sunmakayız.

Ayrıntılı bilgi için Atölye:0532 291 68 56 / WhatsApp:0507 827 07 07 yada info@tatlitelasatolyesi.com adresne mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

diğer nişan magneti çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

DOĞUMGÜNÜ TAŞ MAGNET BASKI / İZMİR TAŞ MAGNET BASKI

Kişiye Özel Doğal Taş  Magnetler

İstediğiniz her türlü tasarımın baskısı yapılabilir.

EBATLARI : 1 x5 x5 cm dir

Limra Taşı  (deliksiz ve düz bir dokuya sahiptir)

Üzerindeki baskılar UV baskı teknolojisiyle basılmaktadır. Arkalarında metal yüzeylere tutunabilmesi için güçlü mıktanıs bulunmaktadır.

En az 50 adet ve üzeri şeklinde baskılı üretilmektedir.

Detaylar için Whatsapp: 0532 291 68 56 ve info@tatlitelasatolyesi.com adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat süreci tasarım sonrası 3-5 iş günüdür.

 

Örnek çalışmalar için TIKLAYINIZ

 

izmir taş magnet baskı, izmir nişan magneti, nişan magneti izmir, konak nişan magneti, taş magnet izmir, baskılı taş magnet, izmir doğumgünü magneti, kına taş magneti, magnet baskı taş magnet, nişan söz magnet fiyatları izmir, konak, buca, kuşadası taş magnet baskı, aydın taş magnet baskı, manisa taş magnet baskı, taş magnet fiyatları, otel taş magnet baskı

 

izmir nişan magneti, fiyatları, düğün magneti izmir, kemeraltı nişan magneti, konak nişan magneti, buca nişan magneti, karşıyaka nişan magneti, izmir gelin için süsler, nişan aksesuar magnet, izmir doğumgünü magneti, izmir nişan masası süsleme, izmir kına gecesi masası süsleme, bebek doğum masası süslemei kutlaması, pasta, magnet, nişan masası süsleme, izmir tatlı telaş atölyesi, KARŞIYAKA DÜĞÜN NİŞAN MAGNETLERİ

WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ