TAŞ MAGNET 06

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Adet
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

DOĞAL TAŞ MAGNET / NİKAH MAGNETİ (Min.sipariş: 100 adettir.)

En güzel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek, sevdiklerinize farklı bir hatıra armağan etmek istiyorsanız, nikah şekeri, nişan, söz hediyesi ya da unutulmaz bir günü ölümsüzleştirmek için dilediğiniz bir resmi doğal taş magnet üzerine bastırabilirsiniz.

Dilerseniz karikatürize edilmiş resminizi hazırlayıp, onun baskısını yaptırabilirsiniz. 

Taş magnet nikah şekeri, sevdiklerinizin asla atmayacağı çok faklı ve güzel bir hediye doğal taş üzerine kendi resimlerinizi, yazınızı, tasarımlarınızı dilediğiniz gibi kendiniz konumlandırabilirsiniz. 

Özel taş magnetleri işinizle ilgili olarak ta, ürün ya da firmanızla ilgili vermek istediğiniz bir mesaj için promosyon ürünü olarak da değerlendirebilirsiniz.

Doğal Taş magnet 5 cm X 8 cm boyutlarında ve 1 cm kalınlığındadır. Daha Farklı ürün adetleri için, ürünü ve istediğiniz adedi de belirterek info@tatlitelasatolyesi.com`a mail atarak yada WhatsApp:0532 291 68 56 `dan ulaşabilirsiniz.

TAŞ MAGNETLERDE MİN. SİPARİŞLERİNİZ 100 ADET TİR.

 

 

Diğer referanslarımızı inceleyin.

 

 
Etiketler: tas baski nikah sekeri, dogal tas magnet, izmir nikah sekeri, toptan tas magnet baskisi izmir, tas magnet nikah sekeri, nisan hediyesi tas magnet,izmir soz hediyesi tas magnet, izmir bebek hediyesi tas magnet
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • TAŞ MAGNET 03
  TAŞ MAGNET 03
  0.00 TL
 • TAŞ MAGNET 04
  TAŞ MAGNET 04
  0.00 TL
 • TAŞ MAGNET 05
  TAŞ MAGNET 05
  0.00 TL