izmir nişan, düğün, doğumgünü, sünnet magnet tasarım

İZMİR NİŞAN MAGNETİ, DÜĞÜN MAGNETİ, DOĞUMGÜNÜ MAGNETİ, İZMİR NİKAH ŞEKERİ

NİŞAN, DÜĞÜN  ÖZEL GÜN MAGNETLERİ 

 • İZMİR TAŞ MAGNET TASARIM
 • İZMİR PLEKSİ NİŞAN MAGNET TASARIM
 • İZMİR AHŞAP NİKAH ŞEKERİ
 • İZMİR KÜTÜK MUMLUK NİŞAN VE NİKAH ŞEKERİ
 • İZMİR GAZOZ KAPAĞI AÇACAK MAGNET
 • İZMİR DOĞUMGÜNÜ MAGNET
 • İZMİR MANTAR NİŞAN MAGNETLERİ
 • İZMİR HASIR NİŞAN, NİKAH MAGNETLERİ

Bir çok farklı nişan, nikah, sünnet, doğumgünü magnet tasarımlarımızla hayal ettiğiniz hediyelik magnet çalışalarımızı İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye`ye özel sipariş olarak hazırlamaktayız. 

İzmir nişan masası kiralama hizmeti de veren TATLI TELAŞ ATÖLYESİ, sizlerin en anlamlı günlerinde evde nişan masası süsleme, kiralama konusunda da sizlere isteğiniz doğrultusunda nişan masası tasarımı ve paket kampanyaları ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

İzmir Yaşgünü (Baby Shower) masa süsleme konusunda da A`dan Z`ye hizmet vermekteyiz. 1 Yaş doğum günleri, Hoşgeldin bebek, farklı konsept çalışmalarımız ile sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

 

İstediğiniz ölçülerde ve renklerde tasarladığımız nişan ve düğün magnetleriniz şişeler içerisinde mantar kapak, metal kapak gibi özelliklerde de sizlere en güzel tasarımları konsept şeklinde sunmakayız.

Ayrıntılı bilgi için Atölye:0532 291 68 56 / WhatsApp:0507 827 07 07 yada info@tatlitelasatolyesi.com adresne mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

diğer nişan magneti çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

izmir nişan magneti, fiyatları, düğün magneti izmir, kemeraltı nişan magneti, konak nişan magneti, buca nişan magneti, karşıyaka nişan magneti, izmir gelin için süsler, nişan aksesuar magnet, izmir doğumgünü magneti, izmir nişan masası süsleme, izmir kına gecesi masası süsleme, bebek doğum masası süslemei kutlaması, pasta, magnet, nişan masası süsleme, izmir tatlı telaş atölyesi

 

İZMİR BABY SHOWER / 1 YAŞ MASASI ORGANİZASYONU

İzmir Doğum günü organizasyonu için süsleme: Genel doğum günü süslemesi. Ev, kreş, cafe, restaurant, vb. kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun süsler, balon, doğum günü yazıları, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesi ile izmir doğumgünü süslemesi, masa kiralaması hizmetleri vermekteyiz.

1 yaş doğum günü süsleri, fotoğraf panosu, lezzetli atıştırmalıklar, balonlar ve değişik süsleme fikirleri, doğumgünü magnetleri ile bebeğinizin en özel gününde mutluluğununuzu paylaşmayı diliyoruz.

 • Temalı Doğumgünü Masa Süslemesi
 • Erkek Bebek Doğumgünü Masası Süslemesi
 • Kız Bebek Doğumgünü Masası Süslemesi
 • Mevlid Organizasyonu
 • Palyaçolu Doğumgünü Organizasyonları

İzmir Doğum günü organizasyonu ile her yaşa uygun farklı konseptlerde etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için doğum günü organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Çocuklarımızın bu özel günlerinde, gönüllerince eğlenebilmelerini sağlıyoruz. İzmir doğum günü organizasyonu gerçekleştiriyor, organizasyon hizmetleri veriyoruz. Profesyonel bir ekiple, kaliteli ekipmanlarımızla doğum günü organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Hem çocuk doğum günlerini, hem de yetişkin doğum günlerini, farklı konseptler de ve temalarda gerçekleştiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için Atölye:0532 291 68 56 / WhatsApp:0507 827 07 07 yada info@tatlitelasatolyesi.com adresne mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

izmir doğumgünü organizasyon, izmir 1 yaş masası süsleme, doğumgünü masası kiralama, konsept doğumgünü masası organizasyonu, izmir organizasyon masa kiralama, bebek doğumgünü masa süsleme izmir, konak, buca, karşıyaka, bostanlı babyshower

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ