izmir nişan masası süsleme organizasyon

 

İZMİR NİŞAN MASASI ORGANİZASYONU / NİŞAN MASASI KİRALAMA

EVDE NİŞAN MAASI SÜSLEME ORGANİZASYONU

İzmir nişan masası kiralama, farklı renk ve süsleme modelleri, TATLI TELAŞ ATOLYESİ İzmir`in heryerine kiralama  olarak yanınızdayız.

Her genç kızın hayali olan özel ve mutlu gününüzde, bizlerde sizlerin hem fiyatlarımızla hemde renk seçenekleri ile yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Mekanınız hazır, İstediğiniz dekorasyona sahip değilseniz İstediğiniz renk seçenekleri gold, gümüş rengi, ahşap ve cam Gelin tag, metal vazo, jardinyer, nişan tepsisi, şamdan,mumluk, damat kahve filcanı,  Masa ve masa üstü dekarasyon ürünlerimizle Nişan masası kiralama hizmeti ile firmamız hızlı ve kaliteli hizmet ile yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız...

 

300 TL DEN BAŞLAYAN NİŞAN MASASI KİRALAMA HİZMETİMİZ İLE SİZLERİ DE BEKLİYORUZ. 

 

 

 

Mekanınız hazır, İstediğiniz dekorasyona sahip değilseniz İstediğiniz renk seçenekleri gold, gümüş rengi, ahşap ve cam Gelin tag, metal vazo, jardinyer, nişan tepsisi, şamdan,mumluk, damat kahve filcanı, Masa ve masa üstü dekarasyon ürünlerimizle İzmir Nişan masası kiralama hizmeti ile firmamız hızlı ve kaliteli hizmet ile yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız...

 

Referanslarımızı İNCELEYİNİZ

 

Ayrıntılı bilgi için Whatsapp Hattımız 0532 291 68 56 ve info@tatlitelasatolyesi.com dan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

izmir nişan masası kiralama, konak nişan masası, uygun fiyat, gümüş rengi nişan masa, jardinyer,konak, karşıyaka nişan masısı kiralama, şirinyer nişan masısı kiralama,özel gün, özel gün nişan masası ,izmir özel gün masası,doğum günü masası kiralama, nişan, nikah, sünnet, doğumgünü magnet

 

 

İZMİR NİŞAN MAGNETİ, DÜĞÜN MAGNETİ, DOĞUMGÜNÜ MAGNETİ, İZMİR NİKAH ŞEKERİ

NİŞAN, DÜĞÜN  ÖZEL GÜN MAGNETLERİ 

  • İZMİR TAŞ MAGNET TASARIM
  • İZMİR PLEKSİ NİŞAN MAGNET TASARIM
  • İZMİR AHŞAP NİKAH ŞEKERİ
  • İZMİR KÜTÜK MUMLUK NİŞAN VE NİKAH ŞEKERİ
  • İZMİR GAZOZ KAPAĞI AÇACAK MAGNET
  • İZMİR DOĞUMGÜNÜ MAGNET
  • İZMİR MANTAR NİŞAN MAGNETLERİ
  • İZMİR HASIR NİŞAN, NİKAH MAGNETLERİ

Bir çok farklı nişan, nikah, sünnet, doğumgünü magnet tasarımlarımızla hayal ettiğiniz hediyelik magnet çalışalarımızı İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye`ye özel sipariş olarak hazırlamaktayız. 

İzmir nişan masası kiralama hizmeti de veren TATLI TELAŞ ATÖLYESİ, sizlerin en anlamlı günlerinde evde nişan masası süsleme, kiralama konusunda da sizlere isteğiniz doğrultusunda nişan masası tasarımı ve paket kampanyaları ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

İzmir Yaşgünü (Baby Shower) masa süsleme konusunda da A`dan Z`ye hizmet vermekteyiz. 1 Yaş doğum günleri, Hoşgeldin bebek, farklı konsept çalışmalarımız ile sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

 

İstediğiniz ölçülerde ve renklerde tasarladığımız nişan ve düğün magnetleriniz şişeler içerisinde mantar kapak, metal kapak gibi özelliklerde de sizlere en güzel tasarımları konsept şeklinde sunmakayız.

Ayrıntılı bilgi için Atölye:0532 291 68 56 / WhatsApp:0507 827 07 07 yada info@tatlitelasatolyesi.com adresne mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

diğer nişan magneti çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

izmir nişan magneti, fiyatları, düğün magneti izmir, kemeraltı nişan magneti, konak nişan magneti, buca nişan magneti, karşıyaka nişan magneti, izmir gelin için süsler, nişan aksesuar magnet, izmir doğumgünü magneti, izmir nişan masası süsleme, izmir kına gecesi masası süsleme, bebek doğum masası süslemei kutlaması, pasta, magnet, nişan masası süsleme, izmir tatlı telaş atölyesi

DİĞER HİZMETLERİMİZ
WEBSİTEMİZE HOŞGELDİNİZ